Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28653
Назва: Впровадження адитивних технологій в сферу індустрії моди
Автори: Каменець, Сергій Євгенович
Ткаченко, Данііл Володимирович
Ключові слова: 3D-друк
технологія виробництва
екологічні аспекти
модні тенденції
колекція одягу
декоративні елементи
адитивні технології
Дата публікації: 2024
Видавництво: Київський національний університет технологій та дизайну
Бібліографічний опис: Ткаченко Д. В. Впровадження адитивних технологій в сферу індустрії моди : кваліфікаційна робота за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості / Д. В. Ткаченко ; наук. кер. С Е. Каменець. – Київ : КНУТД, 2024. – 97 с.
Короткий огляд (реферат): Ткаченко Д.В. Впровадження адитивних технологій в сферу індустрії моди. – Рукопис. Дипломна магістерська робота присвячена розробці колекції одягу з елементами 3D-друку для сучасної модної індустрії. В роботі проаналізовано застосування адитивних технологій, зокрема 3D-друку, у створенні декоративних елементів для одягу, досліджено їхні переваги та обмеження в контексті моди, а також екологічні та економічні аспекти використання цих технологій. Основну увагу в роботі приділено розробці колекції одягу, яка включає елементи, надруковані на 3D-принтері. У роботі було проведено дослідження сучасних модних тенденцій, функціональних вимог до одягу, а також технологічних можливостей 3D-друку для виготовлення складних декоративних елементів. Використано методи моделювання для створення базових конструкцій одягу, що дозволяють інтегрувати 3D елементи у вироби без шкоди для їх ергономічних характеристик та зручності носіння. Особливу увагу було приділено розробці технології виготовлення 3D елементів, їх взаємодії з текстильними матеріалами, а також екологічним перевагам використання 3D-друку, що дозволяє значно зменшити витрати матеріалів та час на виготовлення одягу. В результаті цієї роботи розроблено колекцію одягу з елементами 3D-друку, що поєднує інноваційні підходи до дизайну та виробництва, зберігаючи високу якість та екологічну стійкість.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28653
Faculty: Факультет мистецтв і моди
Department: Кафедра технології моди
Розташовується у зібраннях:Магістерський рівень

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Diplom_182_Tkachenko.pdf2,97 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.