Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28918
Назва: Статистичний інструментарій оцінювання ефективності ЗВО в контексті управління конкурентоспроможністю
Інші назви: Statistical Tools for Assessing the Effectiveness of Heap in The Context of Competitiveness Management
Автори: Тарасенко, Олексій
Ключові слова: стратегічний потенціал ЗВО
концептуальна модель управління розвитком ЗВО
конкурентоспроможність
ефективність діяльності
Дата публікації: сер-2024
Бібліографічний опис: Тарасенко О. С. Статистичний інструментарій оцінювання ефективності ЗВО в контексті управління конкурентоспроможністю / О. С. Тарасенко //Матеріали Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»: зб. наук. праць. - Переяслав, 2024. Вип. 108. - С. 35-38.
Source: Матеріали Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»
Короткий огляд (реферат): Метою статті є удосконалення інструментарію оцінювання ефективності ЗВО в контексті управління конкурентоспроможністю закладу вищої освіти. За результатами проведеного дослідження: обґрунтовано поняття стратегічного потенціалу з позицій спроможності ЗВО щодо залучення, інтеграції і реконфігурації необхідних ресурсів і їх комбінацій для досягнення стратегічних цілей; систематизовано показники ефективності ЗВО в контексті управління конкурентоспроможністю; формалізовано інтегральний показник ефективності діяльності ЗВО з урахуванням внеску структурних підрозділів в загальну суму зароблених закладом вищої освіти коштів. Зроблено висновок про необхідність розвитку інструментарію оцінювання ефективності ЗВО.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28918
Faculty: Факультет управління та бізнес-дизайну
Department: Кафедра управління та смарт-інновацій
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації (статті)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник 108.pdfУдосконалення системи оцінювання, пошук методів, технологій та інструментарію управління ефективністю ЗВО в умовах загроз і ризиків, що особливо загострилися під час розв’язаної російською федерацією війни проти України, належать до кола завдань, які потребують вирішення на етапі реформування національної системи вищої освіти в координатах обраного країною євроінтеграційного курсу. До найбільш істотних проблем розвитку вищої освіти на сучасному етапі слід віднести: руйнування інфраструктури ЗВО в місцях ведення бойових дій та в регіонах, які потерпають від масованих ракетних атак з боку агресора; вимушена міграція у більш безпечні регіони України та виїзд за межі країни частини викладачів і студентів; низький рівень фінансового забезпечення ЗВО в умовах зростаючого бюджетного дефіциту; слабка мотивація суспільства та бізнесу до інвестування у освітню сферу.2,36 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.