Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18329
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.advisorЛюбченко, Ганна Антонівна
dc.contributor.authorГрицаєнко, В. В.
dc.date.accessioned2021-08-18T22:17:32Z-
dc.date.available2021-08-18T22:17:32Z-
dc.date.issued2020
dc.identifier.citationГрицаєнко В. В. Створення моделі комбінованого лікарського засобу з імуномодулюючою дією для лікування захворювань, що супроводжуються порушенням клітинного імунітету [Елекронний ресурс] : реферат до дипломної магістерської роботи (проєкту) спеціальності 226 Фармація, промислова фармація / В. В. Грицаєнко ; наук. кер. Г. А. Любченко ; рец. Д. В. Колибо. - 2020. - 9 с.
dc.identifier.urihttps://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18329-
dc.languageuk
dc.publisherКиївський національний університет технологій та дизайну
dc.subjectполіпептиди
dc.subjectімуномодулятори
dc.subjectлейкоцити
dc.subjectцитокіни
dc.subjectstaphylococcus aureus
dc.subjectбіополімер ЕАР
dc.subjectклітинний імунітет
dc.titleСтворення моделі комбінованого лікарського засобу з імуномодулюючою дією для лікування захворювань, що супроводжуються порушенням клітинного імунітету
dc.typeРеферат
local.subject.facultyФакультет хімічних та біофармацевтичних технологій
local.subject.departmentКафедра промислової фармації
local.subject.method0
local.diplom.groupМгХФ-19
local.diplom.targetМета дослідження: дослідити імунобіологічні впливи та комбіновану дію тималіну і нанорозмірного, низькомолекулярного біополімеру клітинної стінки стафілокока з метою створення моделі комбінованого імунобіологічного препарату. Оцінити вплив запропонованого препарату на синтез ендогенного інтерферону, фактору некрозу пухлин, визначити фагоцитарну активність макрофагів мишей, продукцію цитокінів та вплив на клітинні фактори імунітету.
local.diplom.objectБілок-адгезин клітинної стінки стафілокока, препарат Тималін, який що має імунорегуляторну дію, фармакологічні впливи Тималіну комбінованого з біополімером клітинної стінки стафілокока, вплив запропонованого комбінованого препарату на продукцію цитокінів in vitro, дослідження показників фагоцитозу та цитотоксичності нейтрофілів крові, оцінка фагоцитарної активності макрофагів мишей, вплив комбінованого препарату на фактори клітинного імунітету, функціональна активність клітин імунної системи, макрофагів та нейтрофілів.
local.diplom.predmetПредмет дослідження: імунокорегуючі та фармакологічні впливи Тималіну, закономірності технології розробки імуномодулюючих препаратів для комплексного лікування захворювань, що супроводжуються порушенням клітинного імунітету на фоні імуносупресії, вивчення імунобіологічної активності розробленого комбінованого препарату, розробка складу та технологія виробництва комбінованого лікарського засобу, вибір показників та критеріїв їх стандартизації, розробка та валідація методик контролю якості.
local.diplom.methodМетоди дослідження: біохімічні, мікробіологічні (вирощування культур мікроорганізмів), імунологічні (імуномодyлюючa дiя, визначення фагоцитарної активності нейтрофілів та макрофагів), спектрофотометричний та хроматографічний методи дослідження, технологічні аспекти виробництва фармацевтичного препарату Тималін, статистичні.
local.diplom.okrМагістр
local.diplom.speciality226 Фармація, промислова фармація
Розташовується у зібраннях:Кафедра промислової фармації (ПФ)
Магістерський рівень

Файли цього матеріалу:
Файл РозмірФормат 
m000014.docx25,74 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.