Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28798
Назва: On the explicit form of some limit functionals of generalized random processes with independent values
Автори: Krasnitskiy, S. M.
Silvestrov, D. S.
Дата публікації: 7-лис-2024
Видавництво: Київський національний університет технологій та дизайну
Бібліографічний опис: Krasnitskiy S. M. On the explicit form of some limit functionals of generalized random processes with independent values / S. M.Krasnitskiy, D. S. Silvestrov // Мехатронні системи: інновації та інжиніринг : тези доповідей VIII Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 7 листопада 2024 року. – Київ : КНУТД, 2024. – С. 28-29..
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/28798
Розташовується у зібраннях:Мехатронні системи: інновації та інжиніринг

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MSIE 2024-1-2-289-28-29.pdf740,06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.